Bambusy w SILESIA City Center w Katowicach

Uprawa gatunków tropikalnych i innych nadających się do pomieszczeń.

Moderatorzy: Sobal, Gantz

darkbaki
Krzewiciel
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2010

Bambusy w SILESIA City Center w Katowicach

Post autor: darkbaki » 23 lut 2011 17:56

Witam mam pytanie.

Wiec tak gdzieś wyczytałem że bambusy jest ciężko utrzymac w pomieszczeniu dluzej niz 3-4 lata. Co sądzicie wiec o bambusach w Silesii w katowicach? wie ktoś moze jaki to gatunek bo są naprawde okazałe i widziałem że maja sie calkiem nieżle. Jesli jest już o nich temat to prosze o link.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sobal
Site Admin
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 0
Kontaktowanie:

Re: Bambusy w SILESIA City Center w Katowicach

Post autor: Sobal » 24 lut 2011 10:39

Jeśli wpiszesz słowo SILESIA w szukani to znajdziesz posty na ten temat.

Okazałe bambusy w pomieszczeniach są zwykle wymieniane co kilka lat tak jak w budynku warszawskiej Agory.
][
][
][Sobal
http://www.bambusy.pl

sunniva
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2013

Post autor: sunniva » 24 cze 2013 12:55

hoduję moso, jak zwykle najpierw kupiłem potem pomyślałem :D z 10 nasion wykiełkowały mi 2 po 1,5 miesiąca wykiełkował mi jeden
a po 2 miesiącach wykiełkował mi drugi tyle że ja moczyłem je w zimnej wodzie , zasiałem je do zwykłej ziemi i były w zimnym :twisted: więc są to twardziele 8) jeden ma 10 cm a drugi 2 cm :roll: jakiś niewypał

Awatar użytkownika
rjz
Leśniczy
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2012

Post autor: rjz » 29 cze 2013 16:43

No to powodzenia... chociaż i tak widzę co czarno, mimo, że to nie Ph. nigra :-)))))
Jak będą miały tak z 2 m na wolnym powietrzu to ogłoś to na wszystkie strony świata

:-)

horman
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2013

Post autor: horman » 24 sie 2013 08:03

sunniva pisze:hoduję moso, jak zwykle najpierw kupiłem potem pomyślałem :D z 10 nasion wykiełkowały mi 2 po 1,5 miesiąca wykiełkował mi jeden
a po 2 miesiącach wykiełkował mi drugi tyle że ja moczyłem je w zimnej wodzie , zasiałem je do zwykłej ziemi i były w zimnym :twisted: więc są to twardziele 8) jeden ma 10 cm a drugi 2 cm :roll: jakiś niewypał
miałem to samo....

........................................................................................................................................................................
przeprowadzki krajowe, darmowy horoskop, noclegi zakopane blisko krupówek, oryginalne sesje ślubne

ODPOWIEDZ