Zainteresowana

Polecane i odradzane miejsca zakupu sadzonek ew. nasion.

Moderatorzy: Sobal, Gantz

tamaryszek44
Krzewiciel
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 0

Zainteresowana

Post autor: tamaryszek44 » 17 lip 2008 09:51

Bardzo chcę kupić bambusy,w moim rejonie nigdzie tego niestety nie ma.Chciałam zapytać czy może ktoś z Wrocławia i okolic może odsprzedać mi kłącza których ma za dużo lub po prostu podzieli się ze mną.Zapłacę! i przyjadę z mężem po odbiór.Bardzo będę wdzięczna i myślę że skoro mieszkam w rejonie 7a dobże będą się u mnie czuły.
Czekam na oferty
tamaryszek

Awatar użytkownika
Artur
Tarzan
Kontaktowanie:

Re: Zainteresowana

Post autor: Artur » 17 lip 2008 22:17

Może by się coś znalazło. Napisz na Pw co cię interesuje.
Pozdrowienia z Wrocławia http://www.ArtBambo.prv.pl

Awatar użytkownika
Bpjea
Gajowy

Post autor: Bpjea » 17 lip 2008 23:24

tamaryszek44 pisze:Bardzo chcę kupić bambusy,w moim rejonie nigdzie tego niestety nie ma.Chciałam zapytać czy może ktoś z Wrocławia i okolic może odsprzedać mi kłącza których ma za dużo lub po prostu podzieli się ze mną.Zapłacę! i przyjadę z mężem po odbiór.Bardzo będę wdzięczna i myślę że skoro mieszkam w rejonie 7a dobże będą się u mnie czuły.
Wiadomość z zeszłego tygodnia: w sklepiku przy OB we Wrocławiu są w sprzedaży:
- Pseudosasa japonica
- jakiś Phyllostachys za 160 zł - sadzonka trzypędowa mniej więcej wysokości człowieka

Jakoże to było w zeszłym tygodniu, to pseudosasa pewnie jeszcze jest zaś phyllostachys może (w końcu tani nie był).

Pozdrawiam,
Bpjea

tamaryszek44
Krzewiciel

Post autor: tamaryszek44 » 18 lip 2008 09:14

Wysłałam pv do Artura,tylko nie wiem czy mi się udało.Jeszcze nie rozgryzłam co i jak tu działa...w ogóle w necie jestem cięka.

Awatar użytkownika
michaku
Mowgli
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2012

Post autor: michaku » 24 paź 2008 01:02

Witaj tamaryszku,
Uważam, że warto swoją wiadomość przeczytać jeszcze raz przed wstawieniem jej na forum. Najlepiej zaś, jeśli robi się błędy, pisać najpierw w Microsoft Word aby sprawdziło pisownię a następnie wkleić tu.
Jeśli zamierzasz w nowym roku 2009 kupić bambusy to możesz się zgłosić do mnie a z chęcią posłużę Ci pomocą w transporcie, gdyż ja sam będę zamawiał bambusy z Warszawy ze "Szkółek Żbikowskich" www.hoser.pl :D

Pozdrawiam
Michał
Bambusy jakie posiadam: 1 x Sasa palmata var. 'Nebulosa', 3 x Phyllostachys bissetii - posadzone 27 kwietnia 2007 roku, zakupione w Szkółkach Żbikowskich u Szymona Hosera.

Awatar użytkownika
Sobal
Site Admin
Kontaktowanie:

Post autor: Sobal » 04 gru 2008 11:42

michaku pisze:Witaj tamaryszku,
Uważam, że warto swoją wiadomość przeczytać jeszcze raz przed wstawieniem jej na forum. Najlepiej zaś, jeśli robi się błędy, pisać najpierw w Microsoft Word aby sprawdziło pisownię a następnie wkleić tu
Albo można pobrać Google Toolbar
http://www.google.com/tools/firefox/too ... brand=GZEZ
i on potrafi sprawdzać bezpośrednio w forum...
][
][
][Sobal
http://www.bambusy.pl

ODPOWIEDZ