Nowa wersja forum

"Książka skarg i zażaleń"+"Książka wniosków racjonalizatorskich" ;)

Moderatorzy: Sobal, Gantz

Awatar użytkownika
Sobal
Site Admin
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 0
Kontaktowanie:

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Sobal » 03 sty 2011 16:15

Nowe pomysły mile widziane jednak obecnie za żadne grubsze zmiany się nie biorę bo doba ma tylko 24h co daje mi już pewien deficyt w sprawach do załatwienia...
][
][
][Sobal
http://www.bambusy.pl

Awatar użytkownika
WuDeChang
Krzewiciel
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2012
Kontaktowanie:

Listonosz 2.2 - Pierwsze Osiągi

Post autor: WuDeChang » 03 sty 2011 17:37

Ja, jeśli chodzi o mnie,
Doskonale rozumiem.
Cieszę się.

Właśnie skończyła mi się herbata, i musiałem nazbierać sobie sam (nie jestem wybredny -- raczej: tu, gdzie mnie rzucono, jest bardzo marny wybór, lub; w ogóle nie ma (!) tego, co ukochałm ój żołądek!) gdy już ją zaparzałem, wezwał mnie jakiś raban, już nici; teraz na pewno znów przeparzę sobie na kwas i zmarnuję - a w moim wieku* to zagłada.
Nic nie można zacząć ani skończyć spokojnie, choć dzięki Bogu MY nie żyjemy w wojnie.
Nie może być tak, że jakiś kapitalizm nami pomiata, życie to życie (spokojne), to odpowiednia zielona herbata!

*(XXI w.)

[Czyli: też jakby o tym myślałem, niezależnie!]
Załączniki
lin2ren2.jpg
Listonosz2.2.jpg

dziki
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2015

Re: Nowa wersja forum

Post autor: dziki » 21 sty 2015 02:00

Witam
Przepraszam za necroposting i postawę roszczeniową ale chciałem się tak nieśmiało zapytać czy była by jakaś szansa na wprowadzenie forum na platformę mobilną czyli zaimplementowanie Tapatalk? https://tapatalk.com/activate_tapatalk.php
Najczęściej jest mi dane przeglądać fora na niewielkim ekranie smartfona i ta aplikacja mocno ułatwia życie na 3,5" ekraniku.
Zrozumiem jak nie, w końcu dla jednego to szkoda zawracać kijem Orinoko ;-)
Pozdrawiam
Sebastian "dziki"

ODPOWIEDZ