KTOKOLWIEK WIDZIAL KTOKOLWIEK WIE

Czy ktoś ma ten gatunek...?

Moderatorzy: Sobal, Gantz

Awatar użytkownika
L O T E K ^^
Leśniczy
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 0
Kontaktowanie:

KTOKOLWIEK WIDZIAL KTOKOLWIEK WIE

Post autor: L O T E K ^^ » 08 wrz 2008 08:54

Phyllostachys aureosulcata 'Aurecaulis' kupie i inne np Fargesia nitida itp itd Shanghai 3 ............pisac co kto ma i jakie wielkosci i cena na pw - moga byc same klacza podziemne - byle cos uroslo - mam nadzieje ze sie ktos odezwie bo cos pustka tu ostatnio powiewa......................................

wujek
Mowgli

Re: KTOKOLWIEK WIDZIAL KTOKOLWIEK WIE

Post autor: wujek » 19 wrz 2008 00:45

Witaj

Na Allegro jest dosyć duży wybór. Widziałem nawet "Pseudosasa japonica Tsutsumiana" i "Semiarundinaria yashadake Kimmei". W "Szkółkach Żbikowskich" też dużo gatunków.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
L O T E K ^^
Leśniczy
Kontaktowanie:

Post autor: L O T E K ^^ » 19 wrz 2008 08:23

na allegro to ja codziennie szukam i kiedys kupilem od slawnego "kalmara" a poza tym sa to bambusy wielkoscia przypominajace ha ha - wole od kogos odkupic sadzonke zdrowa lub klacze - ja na woisne bede mial 2 sadzonki P.parvi. jak dobrze pojdzie juz klacza podziemne wchodza w doniczki ;] - i moge sie wymienic na cos .................a Szkolki ide odwiedzic teraz " http://www.hoser.pl "

wujek
Mowgli

Post autor: wujek » 23 wrz 2008 10:59

Lotek, miałem na myśli sklep "Oaza-Palmy" na Allegro, a nie sprzedawców nasion "Moso". Kupiłem u nich pięknego "Bisseta" (170 cm) za niecałe 60 zł.

ODPOWIEDZ