bambus kupiony w kwiaciarni

Bambus - Opisy gatunków i odmian rosnących w Polsce.

Moderatorzy: Sobal, Gantz, calvi

justyna_sandra
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2012

bambus kupiony w kwiaciarni

Post autor: justyna_sandra » 24 lut 2012 11:36

Mam pytanie czy bambus kupiony w kwiaciarni jako przybranie bukietu ma szansę rosnąć w ogrodzie?. W ubiegłym roku dostałam wiązankę w której znajdował się pęd bambusa.Bambus bardzo ładnie się ukorzenił więc posadziłam go w doniczce wypuścił dużo pędów i ma ponad metr wysokości chcę go posadzić w ogrodzie bo jest za duży do mieszkania.Bardzo proszę o odpowiedż czy toki bambus ma szanse przetrwać w ogrodzie w naszych warunkach? Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
myszel.b
Gajowy
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2011

Re: bambus kupiony w kwiaciarni

Post autor: myszel.b » 24 lut 2012 12:06

A jaki to bambus? przeslij zdjecie to latwiej bedzie ocenic

Awatar użytkownika
Sobal
Site Admin
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 0
Kontaktowanie:

Re: bambus kupiony w kwiaciarni

Post autor: Sobal » 17 mar 2012 10:28

justyna_sandra pisze:Mam pytanie czy bambus kupiony w kwiaciarni jako przybranie bukietu ma szansę rosnąć w ogrodzie?. W ubiegłym roku dostałam wiązankę w której znajdował się pęd bambusa.Bambus bardzo ładnie się ukorzenił więc posadziłam go w doniczce wypuścił dużo pędów i ma ponad metr wysokości chcę go posadzić w ogrodzie bo jest za duży do mieszkania.Bardzo proszę o odpowiedż czy toki bambus ma szanse przetrwać w ogrodzie w naszych warunkach? Pozdrawiam!!!
to raczej Lucky bamboo - patrz na forum - ma osobny dział...
][
][
][Sobal
http://www.bambusy.pl

ODPOWIEDZ