Kupię sadzonki bambusa w rosądnej cenie.

kupię

Moderatorzy: Sobal, Gantz

nadam
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2017

Kupię sadzonki bambusa w rosądnej cenie.

Post autor: nadam » 26 kwie 2017 12:27

Poszukuję kilku sadzonek bambusa:
Phyllostachys parvifolia,
phyllostachys shanghai 3,
phyllostachys vivax.
Jestem zainteresowany kupieniem po jednej sztuce. Ze względu na ograniczenia budżetowe poszukuję małych sadzonek.
Uprzejmie proszę o informacje osoby które mogą sprzedać sadzonki lub wiedza gdzie mogę je dostać. Służbowo dużo podróżuję po kraju więc mogę przyjechać po odbiór.
Z góry dziękuję za kontakt.

PaweMed
Krzewiciel
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2016

Re: Kupię sadzonki bambusa w rosądnej cenie.

Post autor: PaweMed » 26 kwie 2017 20:27

Witaj. Ja ze swojej strony polecam sklep www.sklep.bambusowygaj.com, nie mam z nim nic wspólnego poza tym że najzwyczajniej dwa razy kupowałem tam sadzonki. Odbiór osobisty w Szczecinie wiec nie wiem jak wyglądają zabezpieczone do wysyłki, ale sadzonki w dobrym stanie, przyjęły się, ładnie się do dziś rozrastają.
Poza tym jeszcze troche i na pewno na forum bedą koledzy pozbywać się nadstanów z jesieni, wiec trzeba wypatrywać na forum.

kansai
Gajowy
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2012

Post autor: kansai » 28 kwie 2017 09:27

Ja polecam Szkółki Żbikowskie k/Pruszkowa (http://www.hoser.pl), zwłaszcza jak jesteś z centralnej Polski.
Stamtąd pochodzą wszystkie moje bambusy.

nadam
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2017

Post autor: nadam » 29 kwie 2017 15:30

Dziekuje za szybką odpowiedź. Do Szkółek Żbikowskich mam z 20 km, ale niestety nie maja tych odmian i w tym roku mieć nie będą. Kupiłem u nich w zeszłym roku kilka innych bambusów.
Podobnie na http://www.sklep.bambusowygaj.com/
też nie mają tych odmian.
Podobno w oazie palm mają być Phyllostachys parvifolia, ale dopiero koło czerwca.
Zobaczymy moż któryś z kolegów będzie miał do sprzedania.
Pozdrawiam,
Adam

ODPOWIEDZ