WYPRAWA DO CZECH!! KTO BY COŚ CHCIAŁ??SKŁADAĆ OFERTY!!

sprzedam

Moderatorzy: Sobal, Gantz

chimera
Mowgli
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 0
Lokalizacja: W pół drogi między Krakowem a Katowicami - Climate zone 6B

Post autor: chimera » 16 mar 2006 22:08

Awatar użytkownika
Bpjea
Gajowy

Re: celnicy

Post autor: Bpjea » 18 mar 2006 09:16

username pisze:Wiosną 2005 wjechałem przez Chałupki busem i ok.50 bambusami od p.Rezla.[...]
Albo nie pisales o nich albo przeoczylem - jakie gatunki??
:)
Pozdrawiam,
Bpjea

Awatar użytkownika
Szymon
Gajowy
Kontaktowanie:

Post autor: Szymon » 20 mar 2006 16:49

Również pisałbym się na książkę P. Rezla oraz 3 Ph. nuda i 2 bashania fargesii (wersja mniejsza = doniczki 5 l). Jestem z okolic W-wy, ale roslinki i ksiazke bede mogl odebrac osobiscie.
Pozdrawiam

Darkbus
Leśniczy
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2010

Post autor: Darkbus » 21 mar 2006 21:02

Piekny ten pierwszy dzien wiosny :D no ale wrocmy do spraw waznych i istotnych. Prosze o potwierdzenie swoich ofert i podanie listy zakupow pewnych i zdecydowanych na 100%. Wiele osob pisze do mnie na GG lub e-mail i odwoluje swoje oferty. A nie znam waszych nickow wiec nie wiem kto jest kto. Tak wiec do 25 marca prosze o potwierdzanie ofert i listy zakupow. Pozdrawiam serdecznie

Darkbus
Leśniczy

Post autor: Darkbus » 21 mar 2006 23:44

Takze osoby ktore chca ksiazki niech pisza do mnie na wiadomosc prywatna lub e-mail badz GG w celu podania swoich danych korespondencyjnych do wyslania ksiazki. Jesli nie odbieraja osobiscie. Teraz informacje po 25 marca podam nr konta na ktore nalezy przelac kwote ksiazki + koszty wyslania i pakowania tej ksiazki do zamawiajacego. Tak by wygladala sprawa ksiazki. Sprawa roslinek jest otwarta. Mam narazie jedna 100% pewna potwierdzona oferte i jest to Pan z Zawiercia. Pozdrawiam serdecznie i czekam na pozostale oferty.

misio
Gajowy

Post autor: misio » 22 mar 2006 12:13

Darkbus pisze:... Prosze o potwierdzenie swoich ofert i podanie listy zakupow pewnych i zdecydowanych na 100%...
Potwierdzam swoje wczesniejsze zamowienie. Czy mam potwierdzic dodatkowo nailem czy tez taka deklaracja wystarczy?

Pozdrawiam
Michal

Darkbus
Leśniczy

Post autor: Darkbus » 22 mar 2006 16:46

Wystarczy taka deklaracja. W meilu moglby Pan podac jedynie swoje dane zeby wiedzial dla kogo mam brac rosliny.
!!!!!!!BARDZO WAZNA INFORMACJA!!!!!! nie bedzie takiej mozliwosci aby przywiesc po kilka sadzonek tego samego gatunku dla jednej osoby. Gdyz nie wiem jakimi ilosciami dysponuje Pavel i nie chce zeby sie potem okazalo ze jdna osoba bedzie miec kilka roslin tego samego gatunku a inna nic nie dostanie. Wiec ta sprawa wyglada tak. Troche moze okrutnie ale sprawiedliwie. Juz teraz moge powiedziec ze nie wszystkie gatunki sa dostepne i moze sie zdarzyc ze ktos chce np 3 rosliny a niestety moze nie byc 2 z tych trzech roslin. Wiec prosze sie liczyc z czyms takim. I jesli Panstwo aprobuja taka sytuacje potwierdzic juz na 100% swoja oferte.

Darkbus
Leśniczy

Post autor: Darkbus » 22 mar 2006 21:47

Hmmm... niestety musze wprowadzic kolejne ograniczenie. Osob jest tak wiele i jest juz cos kolo 50 roslin. Musze niestety obciac zamawianie roslin. DOKLADNIE KAZDY MOZE ZAMOWIC PO 5 ROSLIN. Bo nie bede mial jak przywiezc takiej ilosci. Naprawde. WYBIERZCIE TE 5 KTORE NAJBARDZIEJ WAS FASCYNUJA I CHCECIE MIEC W SWOIM ZBIORZE. Przepraszam ze takie zmiany ale niestety niedysponuje az tak duzym samochodem wiec ilosc jest ograniczona. To juz ostateczna zmiana z mojej strony. Termin wyjazdu to bedzie pierwsza polowa kwietnia. Takze tak wygladaja sprawy. Prosze przysylac listy max po 5 roslinek.

Awatar użytkownika
Mariusz_Surowinski
Gajowy
Kontaktowanie:

Post autor: Mariusz_Surowinski » 22 mar 2006 21:54

Darkbus - czy ewentualnie mógłbyś nabyć dla mnie inne ksiażki o trawach - jeśli byłyby dostępne w Czechach? Przeglądałem tamtejsze księgarnie internetowe i okazuje się że jest ich kilka - w miarę możliwości oczywiscie.
Tak na marginesie komentarz - mały kraj a opłaca się wydawać ksiązki o trawach i bambusach. Polska duży i posucha.... Zapóźnienia cywilizacyjne?

Darkbus
Leśniczy

Post autor: Darkbus » 22 mar 2006 23:41

Ognik nie ma problemu. Tylko musisz mi podac namiery jakies gdzie to moge nabyc. No i co dokladnie potrzebujesz nazwa, autor.

ODPOWIEDZ