Kolejne przegięcie....

sprzedam

Moderatorzy: Sobal, Gantz

Awatar użytkownika
Sobal
Site Admin
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 0
Kontaktowanie:

Kolejne przegięcie....

Post autor: Sobal » 14 lip 2006 12:17

Awatar użytkownika
Mariusz_Surowinski
Gajowy
Kontaktowanie:

Post autor: Mariusz_Surowinski » 14 lip 2006 20:44

Sobal, ty jesteś biegly w informatyce.... Nie można tam zamieścić kilkuset informacji, że to co ten czlowieczek wypisuje to bzdury?

Awatar użytkownika
Sobal
Site Admin
Kontaktowanie:

Post autor: Sobal » 17 lip 2006 09:42

Można wpisać komentarz dopiero gdy się wygra aukcję ...

Można za to wysłać dużo zgłoszeń nazuszenia zasad do obsługi allegro.

Na podstawie np. tego:

http://allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=388&zoom=N

Wstęp. Jakie są zasady dotyczące wystawiania i opisu?

Na Allegro istnieją określone zalecenia i ograniczenia, które obowiązują przy wystawianiu i konstruowaniu opisów przedmiotów. Są one ujęte w Regulamin Allegro. Szczegółowe objaśnienia poszczególnych zagadnień znajdują się poniżej.

Przede wszystkim musisz pamiętać o wiążącym charakterze aukcji. Wystawiając przedmiot na Allegro, zobowiązujesz się do sprzedania go po wylicytowanej cenie osobie, która zwycięży w aukcji. Nie możesz odwołać ofert (z pewnymi wyjątkami), nie możesz sprzedać towaru "poza Allegro".

Inne ogólne wymagania odnośnie opisu wystawianego przedmiotu:
opis powinien dotyczyć wyłącznie tego przedmiotu, który jest wystawiony na aukcji,
opis nie może zawierać informacji nieprawdziwych, niesprawdzonych lub wprowadzających w błąd,
opis powinien zawierać wszystkie niezbędne dane, ze szczególnym uwzględnieniem informacji na temat ewentualnych braków lub uszkodzeń (jeśli takie występują),
marka oraz inne informacje dotyczące pochodzenia towaru i jego producenta, które są umieszczane w opisie muszą być kompletne i dokładne,
opis nie może w sposób bezpośredni naruszać obowiązującego prawa ani sugerować takiego sposobu użytkowania przedmiotu sprzedaży, który narusza prawo lub jest nieetyczny.

Awatar użytkownika
Mariusz_Surowinski
Gajowy
Kontaktowanie:

Post autor: Mariusz_Surowinski » 18 lip 2006 23:15

Próbowałeś kiedyś coś pisać do obsługi Allegro? Intersuje to ich czy mają wszystko w d...? jakbyś miał jakąś koncepcję jak walczyć z tego typu przekrętami to ja się podpisuje pod tym w ciemno.

Awatar użytkownika
Sobal
Site Admin
Kontaktowanie:

Post autor: Sobal » 19 lip 2006 10:00

Calvi chyba miał jakieś sukcesy na tym polu. Ja też zgłaszałem ale jako "wsparcie". W końcu zdjęli tamtą aukcję...

][
][
][Sobal

Awatar użytkownika
calvi
Tarzan
Kontaktowanie:

Post autor: calvi » 19 lip 2006 22:57

Sobal pisze:Calvi chyba miał jakieś sukcesy na tym polu. Ja też zgłaszałem ale jako "wsparcie". W końcu zdjęli tamtą aukcję...[Sobal
Jaa nieee....
Chyba _hehehe

Pozdrawiam calvi

ODPOWIEDZ