Dotąd Nieznane Dzieło Natury przed Naszymi Oczyma – Dzięki..

Może ktoś wie... czyli indentyfikacja i inne pytania dotyczące bambusów

Moderatorzy: Sobal, Gantz

Awatar użytkownika
WuDeChang
Krzewiciel
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2012
Kontaktowanie:

Dotąd Nieznane Dzieło Natury przed Naszymi Oczyma – Dzięki..

Post autor: WuDeChang » 01 kwie 2012 18:06

Dotąd Nieznane Dzieło Natury przed Naszymi Oczyma – Dzięki Temu Wybitnemu Człowiekowi!

Witam, drodzy forumowicze...
Jestem tutaj (na ziemi) jedynie nikim, bo kimże ja jestem <śmiech żałosny>, ale ja jedynie pragnę podzielić się ze wszystkimi tą cudowną wiadomością... Mówię wam: to istny ewenement! :shock:
Otóż, otóż! W ostatnich dniach odkryto nie tylko nieznane dzieło młodego Joannesa Chrystosomusa Wolfgangusa Theophilusa Mozartusa! Otóż Właśnie! Po Prostu! Nie kto inny jak nasz rodak wspaniały [a też w Japonii znany, jako też Soba] urzeczywistnił kompletny cud: nieznane dotąd dzieło natury okazało się dla nas poznane! Za Chińskiego Boga, jak to ujął J. Gruza! Kto by się spodział (zwłaszcza, że z Jego sceptyczno-ostrożno-przeSkromnych wypowiedzi...pomyślałby kto, że nie przesądzą iż ziemiórki są niezielone, lub "że On nic tam nie wie, ale wie że inni mówią, że..." itd. itp.)... Zupełnie przypadkiem przykuło to moją uwagę, ale i wy tą dozę niekłamanej radości prosto z serca płynącej a malujacej się na tej twarzy poznalibyście chyba wszędzie! Gratulacje nie magą być za duże! Świat nie może być za mały! Cóż ja mogę wyrażać słowami! Przepraszam, po prostu! (i przepraszam jeśli post w złym dziale, ale gdzież indziej?) Nie, nie-nie-nie, tego nie ma co nawet próbować wyrazić– Jestem arcy-dumny, że i ja jestem rodakiem (że i ja jestem człowiekiem, jak i On! [Choć zawszę myślę o sobie jako i "No Longer Human/But Me")! No-No, no-no (to naprawdę On, nie żaden sobowtór)
, Mikołaj Kopernik nie poszedł na marne! :shock:

Obrazek

:shock:
High Hopes, nie pytajcie czym nawozimy, wkładamy całe serce w tą robotę...jeśli tylko nie stoi nad nami żaden phara-oh..no. Cytaty Wszechczasów: "Tylko nie jedzcie tych jabłek, a ten Ogólnoglobanly Ogród będzie Wasz."

ODPOWIEDZ