Płot bez zgody soąsiada

Może ktoś wie... czyli indentyfikacja i inne pytania dotyczące bambusów

Moderatorzy: Sobal, Gantz

Krzysztof Magoń
Gajowy
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2011

Płot bez zgody soąsiada

Post autor: Krzysztof Magoń » 08 mar 2015 14:57

Witam chciałem się zapytać czy moge postawić płot bez zgody sąsiada do 2,20cm na lini granicznej działki i wybudować w oparciu o jego słupki sąsiad z natury jest na nie i byłem 3 razy u nego twierdzi że jego owczarek niemiecji ma wszystki szczepienia i że nie będzie stawiał płotu a sam goni go na działkę mojej ciotki którą się opiekuje proszę o pomoc bo pies się załatwia sąsiadowi się nie podoba też że bywam często przy bambusach i widze co robią w domu ale mam tam Bambusy i prosze wszystkich którzy mogoą pomuc o pomoc po za tym uważam że taki temat morze się komuś w przyszłości też przydać ,do dam że pies jest Agresywny a ja często przy bambusach jestem z maczetoą nie chcę aby była tragedia :roll: z tego wzgledu żatko tam jestem :?

Awatar użytkownika
dj
Mowgli
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 0

Re: Płot bez zgody soąsiada

Post autor: dj » 08 mar 2015 21:32

Z tego co wiem, to płot do 2.20 możesz postawić bez zgody sąsiada jeżeli stawiasz go w granicy swojej działki, ale czy możesz wykorzystać jego słupki, tu chyba raczej jest potrzebna jego zgoda.

Krzysztof Magoń
Gajowy
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2011

Re: Płot bez zgody soąsiada

Post autor: Krzysztof Magoń » 18 mar 2015 16:38

Dzięki wiekie w takim razie wezmę i postawie po swojej stronie słupki a on będzie nie miło zaskoczony dzięki za pomoc :D

ODPOWIEDZ