Woda utleniona - Moc dla bambusów!

Zwalczanie agrofagów

Moderatorzy: Sobal, Gantz

Awatar użytkownika
witolddj
Leśniczy
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 2015

Woda utleniona - Moc dla bambusów!

Post autor: witolddj » 05 maja 2015 19:29

Od kilku miesięcy testuję zastosowanie wody utlenionej na swoich roślinach doniczkowych, spryskuję je i podlewam. Dzięki niej zwalczyłem przędziorki na Passiflorze i tarczniki na Figowcu, poza tym widzę znacznie szybszy wzrost, kiedy podlewam rozcieńczoną wodą utlenioną - 2 łyżeczki wody utlenionej, na 200 ml wody. Od kilku dni zacząłem też podlewać moje bambusy w ogrodzie rozcieńczoną wodą utlenioną, tu też różnicę we wzroście - szybciej i więcej wypuszczają pędów na gałązkach. Możliwe też że to efekt cieplejszych dni, ale jestem pewien że skoro woda utleniona sprawdza się w hodowli doniczkowych, to także zda egzamin u bambusów, dając im większą moc do wzrostu. O zastosowaniu wody utlenionej w ogrodnictwie, dowiedziałem się przypadkowo w internecie, szukając książki dr. Nieumywakina "Woda Utleniona Na Straży Zdrowia" , jak widzimy nie tylko ma prozdrowotne działanie na ludzi, a także i na rośliny...! Zresztą sami spróbujcie ;)

Awatar użytkownika
Sobal
Site Admin
Wpisz jaki mamy teraz rok.: 0
Kontaktowanie:

Re: Woda utleniona - Moc dla bambusów!

Post autor: Sobal » 25 maja 2015 15:54

Może zwalcza bakterie beztlenowe/gnilne na dnie słabo wentylowanej doniczki...
][
][
][Sobal
http://www.bambusy.pl

ODPOWIEDZ